"התכנית תקום או תיפול על המדריך בתכנית"

זה משפט שאנחנו רגילים לשמוע באופן שוטף מהלקוחות שלנו  (:

וכן - גם אנחנו יודעים שההצלחה שלנו תלויה בראש ובראשונה בהון האנושי של החברה. 

המדריכים שלנו הם אנשים שאוהבים לבוא לעבודה - כי הם מדריכים בעבודה שמעניינת אותם. יש להם גישה נכונה לילדים ובני נוער שמאפשרת להם לנהל שיעורים גם בכיתות מלאות. הם ניחנים ביחסי אנוש מצוינים. הם אנשים יצירתיים וחדורי מטרה. והכי חשוב - הם  מגיעים למערכת החינוך מתוך מקום של שליחות אמיתית. 

המרצים שלנו הם אנשים עם סיפור אישי ערכי שיש לו מסר חשוב לילדים, בני נוער או מבוגרים, שיודעים להעביר את המסרים שלהם בצורה ברורה ומעניינת, כמובן - תוך ליווי שלנו.

אם גם אתם "אנשים של אנשים" שרוצים להצטרף לצוות חם, משפחתי ותומך, ולקחת חלק בפרויקטים הייחודיים שלנו - נשמח לשמוע מכם!

לפני שאתם שולחים לנו פניה - אנא ודאו שאתם מתאימים לתכנית שאתם מתעניינים בה:

  •  מורים על ארבע - נשמח לשמוע מכם בהנחה שיש לכם כלב אישי ותעודת הסמכה בתחום הכלבנות הטיפולית/אילוף כלבים/טיפול בעזרת בעל חיים.

  • מדברים לעניין - אוהבים לעמוד מול קהל? יש לכם ביטחון עצמי גבוה, אתם משתמשים בשפת הגוף שלכם בצורה בולטת ומעוניינים להקנות לילדים ובני נוער את אותן היכולות? נשמח לשמוע מכם!

  • שווים פלוס - במידה ואתם מתמודדים עם מוגבלות מסוימת - פיזית או קוגנטיבית, ומעוניינים לשתף את בני נוער ואנשים בוגרים בעולמכם הפנימי - עם או ללא קשר למוגבלות, נשמח לשמוע מכם

  • הסיפור של חיי - יש לכם סיפור אישי עם מסר חשוב לילדים ובני נוער או אפילו לבוגרים? נשמח לשמוע

  • סדנאות בתחומי עניין מגוונים - במידה ויש לכם כישרון שאתם מעוניינים להעביר הלאה במסגרת סדנה - נשמח לשמוע מכם

  • הרצאות למבוגרים - יש לכם תחום עניין או סיפור אישי שיכול לתת ערך מוסף גם לאנשים בוגרים, בדגש להורים או צוותי הוראה? נשמח אם תשתפו אותנו!

!בואו לעבוד איתנו 
arrow&v